Polityka prywatności

Zgodnie z art. 13 ust.1 i ust.2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku informuję, iż: 

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest firma „EFEKT” Barbara Urbańczyk ul. Żwirki i Wigury 6,  43-190 Mikołów. 
  • Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesów handlowych w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej tj między innymi: składanie ofert,  korespondencja handlowa,  zamówienia,  zakup i sprzedaż,  płatności 
  • Podanie danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska, adresu kontaktowego, adresu e-mail, numeru telefonu, numeru konta bankowego (w sporadycznych przypadkach) jest konieczne do realizacji zamówienia oraz procesów z nim związanych takich jak podatkowe, rachunkowe, reklamacyjne oraz zwroty.
  • Dokonując zakupu w firmie „EFEKT' Barbra Urbańczyk poprzez portale aukcyjne, portale ogłoszeniowe oraz zamówienia telefoniczne automatycznie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
  • Dostęp do Państwa danych osobowych będą mieć strony bezpośrednio związane z procesem handlowym tj. pracownicy firmy „EFEKT” Barbara Urbańczyk oraz następujące podmioty współpracujące z w/w firmą w celu realizacji zamówienia tj. firmy kurierskie, pocztowe i spedycyjne, biuro rachunkowe, instytucje bankowe i finansowe.  Państwa dane osobowe nie będą udostępniane innym nieupoważnionym osobom trzecim. 
  • Wybierając sposób dostawy przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską, Sprzedający udostępnia niezbędne dane osobowe Kupującego wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Sprzedającego.  
  • Dane osobowe będą przechowywane przez cały czas obowiązywania zawartej umowy a także po jej zakończeniu w celu:  dochodzenia roszczeń w związku z wykonaniem umowy,  wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i  rachunkowych,  zapobiegania nadużyciom i oszustwom,  archiwizacyjnym 
  • Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie poprzez wysłanie maila na adres: biuro @ bmefekt.pl. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Maja Państwo również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 
  • W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez firmę „EFEKT” Barbara Urbańczyk mogą Państwo kontaktować się za pomocą drogi elektronicznej na adres e-mail: biuro @ bmefekt.pl lub pocztą tradycyjną pod adresem „EFEKT” Barbara Urbańczyk ul. Żwirki i Wigury 6, 43-190 Mikołów. 
  • Administrator przetwarza dane osobowe zgodnie z prawem, zbiera je dla oznaczonych, zgodnych z prawem celów i nie poddaje dalszemu przetwarzaniu niezgodnemu z tymi celami. Dane osobowe są zbieranie jedynie w adekwatnym, niezbędnym i koniecznym zakresie w stosunku do celów, w jakich są przetwarzane. Administrator dokłada wszelkich starań, aby chronić dane osobowe klientów przed nieuprawnionym dostępem do nich osób trzecich i w tym zakresie stosuje organizacyjne i techniczne środki bezpieczeństwa. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl