Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Oferowane przez Nas nadkola firmy DOMAR dedykowane są m.in do samochodów użytkowych, jak również przyczep, naczep oraz maszyn rolniczych. W sprzedaży posiadamy również wysokiej jakości zamienniki

Nienaruszone opony i oś pojazdu są niezbędnym warunkiem, jaki musi być spełniony, jeśli zależy nam na bezpieczeństwie jazdy. Błotniki do przyczepki to element, bez którego stan techniczny opon mógłby zostać naruszony przez nadmiar zanieczyszczeń. Zaniedbanie tego elementu może tworzyć ryzyko awarii, a nawet wypadku drogowego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty firmy DOMAR, a także wysokiej jakości zamienniki.

Jakie funkcje spełniają nadkola do przyczepek?

Nie należy ignorować stanu technicznego tak błahego, lecz ważnego elementu, jakim są błotniki. Przyczepki różnej wielkości oraz wiele maszyn rolniczych potrzebują tej części zarówno do ochrony kół i opon, jak i reszty pojazdu przed ochlapywaniem wodą i żwirem zebranym z naczepy. Niewłaściwa jakość lub uszkodzenia segmentu zwiększają nakład pracy i kosztów, jaki trzeba przewidzieć na czyszczenie pojazdu. Drobne pęknięcia i ukruszenia nie stwarzają ryzyka, jednak brak tej części naraża na ryzyko nie tylko opony, ale nawet amortyzatory i oś.

Co wyróżnia części z naszego asortymentu?

W naszym sklepie znajdziesz przede wszystkim nadkola produkowane przez markę DOMAR, która specjalizuje się w elementach z tworzyw sztucznych oraz atrakcyjne cenowo zamienniki. W ofercie mamy także kompatybilne uchwyty, wsporniki i rury niezbędne do montażu. W naszym asortymencie znajdziesz błotniki do przyczep, elementów składów samochodów ciężarowych oraz do maszyn rolniczych. Należy pamiętać, że jednym z najważniejszych czynników przy doborze takiego elementu jest uwzględnienie średnicy opon.

Zapoznaj się z ofertą !

Błotniki i nadkola do przyczepki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl